Spray Painter – Czech Republic

POPIS POZICE:

Příprava a lakování komerčních letadel. Aplikace šablon, log a technických popisků letadla.

Pro tuto pozici je vyžadována znalost češtiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni.

ZODPOVĚDNOST:

Pomáhat výrobním manažerům / vedoucím týmů při přípravě a lakování letadel v souladu s požadavky zákazníků.

Udržovat všechna letadla a komponenty, za které je společnost odpovědná, v provozuschopném a letuschopném stavu prováděním všech úkolů údržby včetně:

  • Stavby lešení kolem letadla
  • Kontroly laku letadla
  • Mytí letadla
  • Maskování povrchů
  • Odstranění stávajících nátěrů (broušení, čištění rozpouštědly, odstraňování laku)
  • Aplikace barvy
  • Opravy chyb nátěru
  • Leštění laku
  • Aplikace polepů, šablon, log a nápisů
  • Aplikace technických popisů letadla a dílů
  • Závěrečná kontrola laku

POŽADAVKY:

Předchozí zkušenosti s lakováním velkých ploch, komerčních letadel nebo užitkových vozidel vítány.

Chcete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete prosím životopis na  pavla.labudova@iac.aero